Get Adobe Flash player
דף הבית עולם התקשור הגנות
בקרו בדף הפייסבוק שלנו ועשו לנו לייק
מבוסס על הרצאות מפי רעיה כהן / בית הרייקי, ירושלים 

אזהרה: החומר בקורס זה מיועד להעשרה ולהרחבת אופקים בלבד ואין לבצע טיפולים בהסתמך עליו

תקשור - הגנות בעת תקשור

 

מהותו של התקשור היא בחיבור שנוצר עם ישויות החיצוניות לעולמנו הפיזי. בעת החיבור פותח המתקשר את עצמו אל עולם גדול, רחב, שגודלו הוא לאין שיעור, וככל שאנו יודעים יותר עליו (ולו רק מתוך עדויות של מתקשרים או של אנשים שעברו חוויות מטה-פיזיות) כך אנו מבינים כמה מעט אנו יודעים. 

 

האם יש סכנה בפתיחות הזו? האם אנו יכולים להיפתח אל עולם כה גדול ו"להישאב אליו" מבלי יכולת "לחזור"? האם עלול הקשר עם המציאות להתרופף ואולי אף חלילה להתנתק?

 

האם יש חשש שישויות המגיעות מאזורים אחרים לאזורי האור והחמלה "ישתלטו על נפשו של המתקשר"?

 

וגם אם לא נפגש בישויות "זדוניות", האם יש חשש שנפגוש את הישויות הלא נכונות לנו, "הפחות איכותיות". ולא נדע על כך?

 

לכל אלה יש תשובה אחת, ברורה ומוכחת – הגנה. אל ההגנה יש להתייחס כחלק בלתי נפרד מתהליך התקשור. כל מתקשר צריך וחייב לאמץ לעצמו טכניקת הגנה אותה יבצע לפני כל תהליך תקשור (ויש כאלה אף הממליצים לבצע את תהליך ההגנה בכל בוקר).

 

ההגנה מבטיחה לנו שניצור קשר עם ישויות איכותיות בלבד, כאלו שנוכל לסמוך על המסרים מהן. ההגנה מבטיחה לנו שנהיה מוגנים מחדירה של אנרגיות לא רצויות אל תוך המערכת האנרגטית שלנו (ההילה המקיפה את גופנו הפיזי) ומאפשרת לנו לבצע את התקשור מבלי לחשוף עצמנו לסכנות ולכישלונות.

 

שיטות ליצירת הגנה

הגנה באמצעות כדור אור

הגנת כדור אור

שיטה פשוטה ומקובלת היא השימוש בדמיון. שוו לנגד עינכם את עצמכם כפי שאתם באמת באותו רגע (יושבים, שוכבים או ניצבים), ודמו שכל גופכם מוקף בכדור (בועת) אור. הכדור יוצר חיץ ביניכם לבין שאר העולם. כדור האור הוא מעין "מסננת" המאפשרת רק לישויות אור לחדור ולהיכנס.

הבועה שסביבכם קורנת אור לכל סביבתה. צבע האור הוא לפי העדפתכם האישית. יש שיעדיפו אור לבן, חזק ועצמתי, ואחרים יעדיפו אור זהוב "חם".

 

אפשר להמיר את כדור האור בשמיכה. דמיינו עצמכם מתעטפים בשמיכת פוך לבנה העוטפת את כולכם ויוצרת חיץ ביניכם לעולם שמחוץ.

 

חיבור לאדמה ולשמים

דמיינו חוט זהב היוצא מראשכם ומגיע לשמים, וחוט שני היוצא מרגליכם וחודר ללב האדמה. החוט העליון יבטיח חיבור אל ישויות האור והחוט התחתון ייקבע אתכם לאדמה וימנע "התנתקות". לחיזוק ההגנה אפשר גם להוסיף ולומר: "אני מוגן מכל רע ומזמן רק ישויות של אור לתקשר איתי"

 

מגן דוד או מרכבה merkava

דמיינו מגן דוד או מרכבה (מגן דוד תלת מימד) המקיפים אותכם. יש מתקשרים המשתמשים בצורת פירמידה או ספירלה.

 

הגנת מלאכים

שאו תפילה להגנת מלאכים (ארבעה ממלאכי השרת) ובכל פעם שאתם הוגים שם של אחד מהם, חושו את נוכחותו: "מימיני מיכאל, משמאלי גבריאל, מלפני אוריאל, מאחורי רפאל, סביבי כדור של אור זוהר ומעלי מגן דוד שומר"

מלאכים אלה הם נושאי תפקיד:

  • רפאל – המלאך המעניק רפואה ומזור
  • גבריאל – חוזק, בטחון ויכולת התמודדות עם קשיים
  • מיכאל – ברכה והגנה שפע ומזל
  • אוריאל – מאיר את הדרך, נותן מענה ותשובות ללבטים, ומשחרר מפחדים

אבנים (קריסטלים)

הניחו סביבכם אבנים (קריסטלים) המיועדים לחיזוק ושמירה:

 

אמטיסט: שמה העברי הוא אחלמה והיא משתייכת לאבני החושן של הכוהן הגדול - שבט גד.amethyst

אבן זו מרגיעה מאוד ומאפשרת שלוות נפש, סבלנות וסובלנות. היא מפתחת את האינטואיציה, מחברת לקול הפנימי ונחשבת לאבן של הרמוניה, איזון וצלילות רוחנית. עוזרת לאדם להיכנס למצב של מדיטציה ולהשקיט את המחשבות. מורידה לחצים מאזור הראש ומטפלת בכאבי ראש.

 

טורמלין: טורמלין משמשת לחיזוק הבסיס blacktourmaline

אבן עוצמתית ביותר להענקת הגנה מאנרגיות שליליות ומהשפעות של הסביבה. עוזרת להצבת גבולות בריאים בסביבה בה אתה נמצא. כדאי לשאתה במקומות עתירי אנרגיה שלילית, ובמקומות שאנו חוששים מפניהם כבתי קברות, בתי כלא, ולהבדיל, בתי חולים (מחמת המחלות שבהם). שימוש בטורמלין שחור במצבים אלה עוטף את הגוף ויוצר מעטה הגנה. מקובל לחשוב שאבן זו, שומרת מפני "עין הרע".

אל השיעור הקודם אל השיעור הבא